کاندوم

انواع برندها

برند لوتوس، پاکی را در ضمیر نا خود آگاه خود بیابید. لوتوس همواره در فرهنگ ما نمادی از پاکی ،زیبایی ، تندرستی بوده است. سیر تحویل این برند از ابتدا تا کنون در راستای تحویل و تکامل با توجه به نیاز مشتریان و خواسته های متفاوت و متنوع شما صورت گرفته است.تنوع گسترده و کیفیت بالا تولید محصول ازبهترین لاتکس مالزی که موجب اطمینان مضاعف جهت پیشگیری از سرایت انواع بیماریهای مقاربتی و ایدز و همچنین بارداری های ناخواسته می باشداز جمله ویژگی های یرجسته این محصول می باشد.

برند اروس، در بین محصولات ما جایگاه ویژه ای دارد و به عنوان محصولی با تنوع و کیفیت بالا همواره سایر برند ها ی کاندوم را به چالش کشیده است. اگر تنوع برای شما مهم است فقط باید از برند اروس انخاب کنید و مطمین باشید که محصول مورد نظر خود را فراهم یافتید. کیفیت بالا محصولات خانواده اروس توام با جذابیت های ویژه آنها ،این برند را به یک رقیب سر سخت برای محصولات مشابه داخلی و خارجی تبدیل کرده است. اروس همیشه سپری خواهد بود که شما را در برابر انواع بیماریهای مقاربتی محافظت خواهد کرد.

برند کاندوم، اگر به دنبال محصولی هستید که متفاوت باشد و تاکنون مشابه آن را جایی ندیده باشد حتما باید محصولات برند CONDOM را امتحان کنید. این برند با بسته بندی چشمگیر و استفاده از جوهر فسفریک در چاپ جعبه، علاوه بر داشتن مدل های متداول کاندوم ماندد ساده تاخیری خاردار مجصولاتی کاملا متمایز دازد که در آنها هر کاندوم با دیگری متفتوت است.

برند انجل، همه ما در زمان خرید کاندوم با بسته بندی های بزرگ مشکل داشتیم و همیشه در پی راهی بودیم که از شر جعبه های بزرگ خلاص بشیم ، anjel این مشکل را براتون حل کرده و به جای جعبه های مقوایی از فویل های مخصوص چند لایه استفاده کرده که علاوه بر کوچکی و انعطاف پذیری قابلیت ویژه ای در نگهداری از کاندوم ها به صورت بهداشتی برای مدت طولانی را دارد . نگران نباشید anjel را راحت درون جیب یا کیفتون بزارید.

برند بادیگارد، با بسته بندی کاملا متفاوت ، دارای 4 مدل کاندوم خاردار متنوع ، تهیه شده از بهترین لاتکس طبیعی

  • بدون هر گونه بوی نامطبوع
  • مقاومت بالا در مقابل پارگی
  • 100% تست الکترونیکی

برندهای جولیا و کرونت، اگر به دنبال محصولی هستید که بیش از 18 سال سابقه تولید داشته باشد و دارای بسته بندی کلاسیک و شیک باشد، بهترین انتخاب شما فقط کاندومهای JULIA و CORONET می باشد (حدود 2 دهه تولید مستمر) با وجود اینکه این محصولات در حدود دو دهه است که به صورت مستمر سابقه تولید دارد ولی کیفیت آن در حد بالاتر از بسیاری از محصولات خارجی می باشد و دایما بر اساس آخرین تکنولوژیها به روز می شود. کیفیت بسیار خوب با مقاومت کشسانی بالا در عین ضخامت کم از ویژگی های این محصولات می باشد.

برند هات، با بسته بندی کاملا متفاوت ، دارای 4 مدل کاندوم خاردار متنوع ، تهیه شده از بهترین لاتکس طبیعی

  • بدون هر گونه بوی نامطبوع
  • مقاومت بالا در مقابل پارگی
  • 100% تست الکترونیکی

برند روبکس، اگر به دنبال محصولی هستید که بیش از 18 سال سابقه تولید داشته باشد و دارای بسته بندی کلاسیک و شیک باشد، بهترین انتخاب شما فقط کاندومهای JULIA و CORONET می باشد (حدود 2 دهه تولید مستمر) با وجود اینکه این محصولات در حدود دو دهه است که به صورت مستمر سابقه تولید دارد ولی کیفیت آن در حد بالاتر از بسیاری از محصولات خارجی می باشد و دایما بر اساس آخرین تکنولوژیها به روز می شود. کیفیت بسیار خوب با مقاومت کشسانی بالا در عین ضخامت کم از ویژگی های این محصولات می باشد.

برند هپی، با بسته بندی کاملا متفاوت ، دارای 4 مدل کاندوم خاردار متنوع ، تهیه شده از بهترین لاتکس طبیعی

  • بدون هر گونه بوی نامطبوع
  • مقاومت بالا در مقابل پارگی
  • 100% تست الکترونیکی